products

Havuz Eriştesi Köpük, Havuz Cornhole Oyun Seti Çocuklar Gençler ve Yetişkinler için Havuz Oyuncakları Oyunu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: SolidFloat
Sertifika: CE
Model numarası: FPN08
Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton Paket
Teslim süresi: Genellikle 15-20 gün veya siparişinize bağlı olarak.
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 10000 takım üretebilir
Detay Bilgi
İsim: Havuz Erişte Köpüğü, Malzeme: ‎Polivinil Klorür
Renk: Çeşitli renk İşlev: Köpük Havuz Eriştesi
Logo: Katı Şamandıra paket ağırlığı: 1,95 Kilogram
Boyut: ‎39,37 x 8,6 x 2,3 inç

Ürün Açıklaması

 

Havuz Eriştesi Köpük, Havuz Cornhole Oyun Seti Çocuklar Gençler ve Yetişkinler için Havuz Oyuncakları Oyunu

 

Köpük Havuz Şamandıralarımızın Kısa Tanıtımı


Herkes kendi başına puan sistemli oyunlar yapabilir, mısır patlatma oyunu havuz eriştesi üzerine tasarlanmıştır.Yüzme havuzu için eğlenceli erişteler ile çocuklarınızı havuzda oynamaya teşvik etmek, serbest oyunlarını, yaratıcılıklarını, yüzme öğrenme becerilerini geliştirmek, oyun oynarken el-göz koordinasyonunu ve takım ruhunu pekiştirmek sizin için çok kolay olacak, güven inşa etmeye, arkadaşlığı güçlendirmeye, daha yakın bir ebeveyn-çocuk ilişkisini geliştirmeye yardımcı olur.Çocuklarınızı kanepeden, tablet ekranlarından uzaklaştırın.
 
Özellikler

 

1: Süper yumuşak, lüks köpük malzeme ve sağlam yapı, sizi suda rahatça askıya alır ve insan vücudu eğrisine uygun, istediğiniz yüzer pozisyona kontur.
2: Ekstra dayanıklılık için ağır hizmet tipi vinil kaplı malzeme.Cilt, dokunmak için pürüzsüz hoş bir his verir.
3: Sağlam üçlü daldırma vinil, uzun süre kalıcı renk sağlar, su eriştelerini UV'ye dayanıklı hale getirir, böylece güneşe, tuzlu suya ve havuz kimyasallarına karşı korunur, temizlenmesi, kurutulması ve dezenfekte edilmesi kolaydır.
4: 8,6 inç genişliğinde ve 39,3 inç uzunluğunda, plaja / havuza götürmek için taşınabilir.
Kalın: Daha fazla yüzdürme için 2 inç Ekstra Kalın yüzme havuzu eriştesi.280 poundun üzerindeki ağırlığı kaldırarak harika yüzer.

Havuz Eriştesi Köpük, Havuz Cornhole Oyun Seti Çocuklar Gençler ve Yetişkinler için Havuz Oyuncakları Oyunu 0

 

Havuz Eriştesi Köpük, Havuz Cornhole Oyun Seti Çocuklar Gençler ve Yetişkinler için Havuz Oyuncakları Oyunu 1 Havuz Eriştesi Köpük, Havuz Cornhole Oyun Seti Çocuklar Gençler ve Yetişkinler için Havuz Oyuncakları Oyunu 2

 

Havuz Eriştesi Köpük, Havuz Cornhole Oyun Seti Çocuklar Gençler ve Yetişkinler için Havuz Oyuncakları Oyunu 3 Havuz Eriştesi Köpük, Havuz Cornhole Oyun Seti Çocuklar Gençler ve Yetişkinler için Havuz Oyuncakları Oyunu 4

 

Bu ürün yaygın olarak kullanılmaktadır.

 
Havuz erişteleri yüzmeyi öğrenirken, yüzerken, kurtarmaya ulaşmak için, çeşitli su oyunlarında ve suda egzersiz yapmak için faydalıdır.
 
Talimatlar

 

Bu ürün paketini açarken biraz keskin bir tada sahip olacaktır, bu normaldir.Lütfen insan vücuduna zarar vermeden kullanmaktan çekinmeyin.

 

Havuz Eriştesi Köpük, Havuz Cornhole Oyun Seti Çocuklar Gençler ve Yetişkinler için Havuz Oyuncakları Oyunu 5

 

SOLIDFLOAT su sporları ve su koruma ürünleri profesyonel bir üreticisidir.Müşterilerimize OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Hizmet ilke ve değerlerimiz "Sizin Fikriniz - Bizim Sürecimiz - Sizin Ürünlerinizdir".
 
Ürün yelpazemiz şunları içerir:
Rekreasyon: Havuzda Yüzen Sandalye, Havuzda Yüzer, Havuzda Yüzer Fasulye Torbası/Yatak, Havuz Eriştesi, NeckDoodle, Eyer Şamandırası, Havuz Soğutucu, Bahçe Dizlik, vb.
Tıbbi Kurtarma: Kurtarma Tüpü, Kafa İmmobilizeri, vb.
Koruyucu Ekipman: Can Yeleği/Yelek, PFD, İş Yeleği, vb.
Dövüş Sanatları: Baş Teçhizatı, El Teçhizatı, Tekmelik, Tekme Koruması, Uygulama Eğitimi, Tekme Kalkanı, Önkol Kalkanı, Mini Hedef, Uygulama Eğitimi, vb.
 
Sektörümüzdeki lider konumumuzu sürdürmek için ileri üretim hatları ve teknolojileri ithal ederek üretim ölçeğimizi genişlettik.
Mükemmel tasarımcılar, deneyimli teknisyenler ve birlikte çalışan sıkı denetçiler ile müşterilerimize her zaman yeni ve birinci sınıf ürünler sunabiliyoruz.
 
Müşterilerimiz dünyaca ünlü markaları veya yerel etkileyici markaları içerir, müşterilerimizle uzun vadeli bir kazan-kazan ilişkisi kurmak istiyoruz.
 
Her zaman müşteri tabanlarımızı genişletmek için sabırsızlanıyoruz.
Herhangi bir soruşturma veya soru, detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 
 

Ürün kalitesi, yenilik ve değer, itici güçlerimiz olmaya devam ediyor.

 

Dünya çapındaki müşteri tabanımız, bize kategori trendleri hakkında kapsamlı bilgi ve değerli bilgiler sağlayarak etkin ürün çeşitleriyle sonuçlanır.

 

Ürün gruplarımız arasında Havuz Şamandırası, Havuz Eriştesi, Su Paspası, Cankurtaran, Baş Hareketsizleştirici vb. Bulunmaktadır. Çin Hunan Eyaletinin güneyinde bulunan tesisimiz, hem Spor hem de Koruyucu Donanım için çok çeşitli yüksek kaliteli ürünler üretir, monte eder ve dağıtır.

Havuz Eriştesi Köpük, Havuz Cornhole Oyun Seti Çocuklar Gençler ve Yetişkinler için Havuz Oyuncakları Oyunu 6
 

İletişim bilgileri
sales

Telefon numarası : +8613533291856