products

Havuz Eriştesi Köpük, Eğlenceli Havuz Mısır Delikleri Açık Hava Oyunu Plaj Oyuncakları, Yumuşak Yüzme Havuzu Eyer Koltuk Fırlatma Oyunu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: SolidFloat
Sertifika: CE
Model numarası: FPN08
Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton Paket
Teslim süresi: Genellikle 15-20 gün veya siparişinize bağlı olarak.
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 10000 takım üretebilir
Detay Bilgi
İsim: Havuz Erişte Köpüğü, Malzeme: ‎Polivinil Klorür
Renk: Çeşitli renk İşlev: Köpük Havuz Eriştesi
Logo: Katı Şamandıra paket ağırlığı: 1,95 Kilogram
Boyut: ‎39,37 x 8,6 x 2,3 inç

Ürün Açıklaması

 

Havuz Eriştesi Köpük, Eğlenceli Havuz Mısır Delikleri Açık Hava Oyunu Plaj Oyuncakları, Yumuşak Yüzme Havuzu Eyer Koltuk Fırlatma Oyunu

 

Köpük Havuz Şamandıralarımızın Kısa Tanıtımı


SolidFloat Company, bu havuz erişte setinin patentine sahiptir.ABD Güvenlik Standardını karşılayın.Güvenlik Testi Onaylandı.SolidFloat Company, uzun yıllardır havuz aksesuarları, oyuncaklar dışında ürünler tasarlamaya ve üretmeye kendini adamıştır.
İster bir havuz partisine ev sahipliği yapıyor olun, ister arkadaşlarınızla sahile gidiyor olun, yetişkinler için havuz eyer şamandıraları, çocuklar için yüzme eriştesi veya plaj topu arıyorsanız, doğru oyunlar her şeyi daha eğlenceli hale getirebilir.Bu yüzden bu Taşınabilir Cornhole Oyun Havuzu Erişte Plaj Oyuncak Setini yarattık.

 
Özellikler

 

1: Özel yenilikçi tasarım - delikler
SolidFloat köpük düz havuz eriştesi onu zengin ve çeşitli oyun yöntemleri yapar - İdeal havuz eriştesi, havuz şamandıraları, göl şamandırası ve serseri, yüzme eyeri, şamandıra sandalyesi, havuzda veya yerde mısır deliği atma oyunu oynamak.
2: Süper yumuşak lüks köpük ve sağlam yapı, bu köpük havuz eriştesi sizi suda rahatça askıya alır ve insan vücudu eğrisine daha iyi uyan, istediğiniz yüzer pozisyona kontur verir.Ekstra dayanıklılık için ağır hizmet tipi vinil kaplı malzeme, sağlam üçlü daldırma vinil, uzun süre kalıcı renk sağlar, köpük havuzu yüzücü eriştelerini UV'ye dayanıklı hale getirir, böylece güneşe, tuzlu suya ve havuz kimyasallarına karşı korunur, temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi kolaydır.
3: Sadece su üzerinde zıplayan topları atlayın veya havuzda bir fırlatma oyunu oynayın.Endişelenmeyin, zıplarlar ve yüzerler!En zorlu dikişlerle dayanıklıdır;Yumuşak gövde, oyuncu "incinmez".Bir file çanta ile birlikte gelir, böylece topları ve diski sudan çıkarabilir ve kuruması için sıcak güneşte asabilirsiniz.
4:SolidFloat Company, havuz erişte seti üzerinde bir patente sahiptir.ABD Güvenlik Standardını karşılayın.Güvenlik Testi Onaylandı.Havuz oyunları, havuz partisi iyilikleri, yaz plaj partisi, plaj oyunları, bahçe oyunları, çim oyunları, çocuklar, gençler, yetişkinler ve aileler için açık hava oyunları için mükemmeldir.

Havuz Eriştesi Köpük, Eğlenceli Havuz Mısır Delikleri Açık Hava Oyunu Plaj Oyuncakları, Yumuşak Yüzme Havuzu Eyer Koltuk Fırlatma Oyunu 0

Havuz Eriştesi Köpük, Eğlenceli Havuz Mısır Delikleri Açık Hava Oyunu Plaj Oyuncakları, Yumuşak Yüzme Havuzu Eyer Koltuk Fırlatma Oyunu 1 Havuz Eriştesi Köpük, Eğlenceli Havuz Mısır Delikleri Açık Hava Oyunu Plaj Oyuncakları, Yumuşak Yüzme Havuzu Eyer Koltuk Fırlatma Oyunu 2

 

Havuz Eriştesi Köpük, Eğlenceli Havuz Mısır Delikleri Açık Hava Oyunu Plaj Oyuncakları, Yumuşak Yüzme Havuzu Eyer Koltuk Fırlatma Oyunu 3 Havuz Eriştesi Köpük, Eğlenceli Havuz Mısır Delikleri Açık Hava Oyunu Plaj Oyuncakları, Yumuşak Yüzme Havuzu Eyer Koltuk Fırlatma Oyunu 4

 

Bu ürün yaygın olarak kullanılmaktadır.

 
Havuz erişteleri yüzmeyi öğrenirken, yüzerken, kurtarmaya ulaşmak için, çeşitli su oyunlarında ve suda egzersiz yapmak için faydalıdır.
 
Talimatlar

 

Bu ürün paketini açarken biraz keskin bir tada sahip olacaktır, bu normaldir.Lütfen insan vücuduna zarar vermeden kullanmaktan çekinmeyin.

 

Havuz Eriştesi Köpük, Eğlenceli Havuz Mısır Delikleri Açık Hava Oyunu Plaj Oyuncakları, Yumuşak Yüzme Havuzu Eyer Koltuk Fırlatma Oyunu 5

 

SOLIDFLOAT su sporları ve su koruma ürünleri profesyonel bir üreticisidir.Müşterilerimize OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Hizmet ilke ve değerlerimiz "Sizin Fikriniz - Bizim Sürecimiz - Sizin Ürünlerinizdir".
 
Ürün yelpazemiz şunları içerir:
Rekreasyon: Havuzda Yüzen Sandalye, Havuzda Yüzer, Havuzda Yüzer Fasulye Torbası/Yatak, Havuz Eriştesi, NeckDoodle, Eyer Şamandırası, Havuz Soğutucu, Bahçe Dizlik, vb.
Tıbbi Kurtarma: Kurtarma Tüpü, Kafa İmmobilizeri, vb.
Koruyucu Ekipman: Can Yeleği/Yelek, PFD, İş Yeleği, vb.
Dövüş Sanatları: Baş Teçhizatı, El Teçhizatı, Tekmelik, Tekme Koruması, Uygulama Eğitimi, Tekme Kalkanı, Önkol Kalkanı, Mini Hedef, Uygulama Eğitimi, vb.
 
Sektörümüzdeki lider konumumuzu sürdürmek için ileri üretim hatları ve teknolojileri ithal ederek üretim ölçeğimizi genişlettik.
Mükemmel tasarımcılar, deneyimli teknisyenler ve birlikte çalışan sıkı denetçiler ile müşterilerimize her zaman yeni ve birinci sınıf ürünler sunabiliyoruz.
 
Müşterilerimiz dünyaca ünlü markaları veya yerel etkileyici markaları içerir, müşterilerimizle uzun vadeli bir kazan-kazan ilişkisi kurmak istiyoruz.
 
Her zaman müşteri tabanlarımızı genişletmek için sabırsızlanıyoruz.
Herhangi bir soruşturma veya soru, detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 
 

Ürün kalitesi, yenilik ve değer, itici güçlerimiz olmaya devam ediyor.

 

Dünya çapındaki müşteri tabanımız, bize kategori trendleri hakkında kapsamlı bilgi ve değerli bilgiler sağlayarak etkin ürün çeşitleriyle sonuçlanır.

 

Ürün gruplarımız arasında Havuz Şamandırası, Havuz Eriştesi, Su Paspası, Cankurtaran, Baş Hareketsizleştirici vb. Bulunmaktadır. Çin Hunan Eyaletinin güneyinde bulunan tesisimiz, hem Spor hem de Koruyucu Donanım için çok çeşitli yüksek kaliteli ürünler üretir, monte eder ve dağıtır.

Havuz Eriştesi Köpük, Eğlenceli Havuz Mısır Delikleri Açık Hava Oyunu Plaj Oyuncakları, Yumuşak Yüzme Havuzu Eyer Koltuk Fırlatma Oyunu 6
 

İletişim bilgileri
sales

Telefon numarası : +8613533291856