products

Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: SolidFloat
Sertifika: CE
Model numarası: FPN11
Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton Paket
Teslim süresi: Genellikle 15-20 gün veya siparişinize bağlı olarak.
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 10000 takım üretebilir
Detay Bilgi
Malzeme: PVC/NBR Renk: Çeşitli renk
İşlev: Yüzme Yardımı
Vurgulamak:

Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri

,

Batmaz Köpük Yüzme Erişteleri


Ürün Açıklaması

 

Yumuşak Köpük Yüzme Havuzu Erişte Şamandırası Suda Oynamak İçin Batmaz

 

Köpük Havuz Şamandıralarımızın Kısa Tanıtımı

 
Herkesin en sevdiği esnek güneşte eğlence oyuncağı.5 çok yönlü köpük tüp seti, Appox 52 inç uzunluk, 1 inç içi boş çekirdek ile yaklaşık 2-1 / 2 inç çap.Çok sayıda erişte, geliştirilmiş yüzdürme ve sertlik için diğerlerinden daha yoğun ve daha kaliteli olan tescilli bir köpük bileşiğinden yapılır.
Parlak Renkli - 5 çepeçevre köpük tüp seti, yaklaşık 52 inç uzunluk, 2-1 / 2 inç çap ve 1 inç oyuk çekirdek.Boyutlar biraz değişebilir.
Yüzmekten Daha Fazlası - Köpük eriştelerimiz, kendin yap projeleri veya sanat ve el sanatları için kullanılabilir.Dolgu, güvenlik görevlileri veya yaratıcı çocuk oyuncakları için mükemmeldirler.Ortak mutfak bıçağıyla kolayca kesin.
Dayanıklı ve Güçlü - Havuz eriştelerimiz, en zorlu oyunların üstesinden gelmek için özel bir bileşikten yapılmıştır.

 
Özellikleri
 

1. Süper yumuşak, sonsuza kadar yüzen köpükten yapılmıştır.

2. Destek için entegre bir çelik çerçeveye sahiptir.

3. UV ile işlenmiş vinil kaplamalı ağır hizmet tasarımı, havuz suyu kimyasallarının, güneşin ve tuzun etkilerine karşı dayanıklıdır.
 

Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 0Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 1

 

Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 2Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 3

 

Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 4Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 5Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 6
Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 7Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 8Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 9

 

Bu ürün yaygın olarak kullanılmaktadır.

 
Havuz erişteleri yüzmeyi öğrenirken, yüzerken, kurtarmaya ulaşmak için, çeşitli su oyunlarında ve suda egzersiz yapmak için faydalıdır.
 
Talimatlar

 

Bu ürün paketini açarken biraz keskin bir tada sahip olacaktır, bu normaldir.Lütfen insan vücuduna zarar vermeden kullanmaktan çekinmeyin.

 

Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 10

 

SOLIDFLOAT bensu sporları ve su koruma ürünleri profesyonel üreticisi.Müşterilerimize OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Hizmet ilke ve değerlerimiz "Sizin Fikriniz - Bizim Sürecimiz - Sizin Ürünlerinizdir".
 
Ürün yelpazemiz şunları içerir:
Rekreasyon: Havuzda Yüzen Sandalye, Havuzda Yüzer, Havuzda Yüzer Fasulye Torbası/Yatak, Havuz Eriştesi, NeckDoodle, Eyer Şamandırası, Havuz Soğutucu, Bahçe Dizlik, vb.
Tıbbi Kurtarma: Kurtarma Tüpü, Kafa İmmobilizeri, vb.
Koruyucu Ekipman: Can Yeleği/Yelek, PFD, İş Yeleği, vb.
Dövüş Sanatları: Baş Teçhizatı, El Teçhizatı, Tekmelik, Tekme Koruması, Uygulama Eğitimi, Tekme Kalkanı, Önkol Kalkanı, Mini Hedef, Uygulama Eğitimi, vb.
 
Sektörümüzdeki lider konumumuzu sürdürmek için ileri üretim hatları ve teknolojileri ithal ederek üretim ölçeğimizi genişlettik.
Mükemmel tasarımcılar, deneyimli teknisyenler ve birlikte çalışan sıkı denetçiler ile müşterilerimize her zaman yeni ve birinci sınıf ürünler sunabiliyoruz.
 
Müşterilerimiz dünyaca ünlü markaları veya yerel etkileyici markaları içerir, müşterilerimizle uzun vadeli bir kazan-kazan ilişkisi kurmak istiyoruz.
 
Her zaman müşteri tabanlarımızı genişletmek için sabırsızlanıyoruz.
Herhangi bir soruşturma veya soru, detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
 
 

Ürün kalitesi, yenilik ve değer, itici güçlerimiz olmaya devam ediyor.

 

Dünya çapındaki müşteri tabanımız, kategori trendleri hakkında bize kapsamlı bilgi ve değerli bilgiler sağlayarak etkin ürün çeşitleriyle sonuçlanır.

 

Ürün gruplarımız arasında Havuz Şamandırası, Havuz Eriştesi, Su Paspası, Cankurtaran, Baş Hareketsizleştirici vb. Bulunmaktadır. Çin Hunan Eyaletinin güneyinde bulunan tesisimiz, hem Spor hem de Koruyucu Donanım için geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler üretir, monte eder ve dağıtır.

Su Oyunu İçin Batmayan Esnek PVC Köpük Yüzme Erişteleri 11
 

İletişim bilgileri