products

Pürüzsüz Hafif PFD Can Yeleği Güvenlik Düdüğü Donanımlı Göz Alıcı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: SolidFloat
Sertifika: CE
Model numarası: SK03
Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton Paket
Teslim süresi: Genellikle 15-20 gün veya siparişinize bağlı olarak.
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Ayda 10000 takım üretebilir
Detay Bilgi
Malzeme: Naylon, Köpük Renk: Özel boyut
Sertifika: CE Başvuru: su botu aktiviteleri
Vurgulamak:

can simidi

,

deniz can yeleği


Ürün Açıklaması

 

Pürüzsüz Hafif PFD Can Yeleği Güvenlik Düdüğü Donanımlı Göz Alıcı

 

Tüm gün kullanım için maksimum esneklik ve konfor sağlayın veya su içinde veya altında hareket kabiliyetini iyileştirin, böylece yeleğin oturmasını veya güvenliğini etkilemeden esneyip sizinle birlikte hareket ettirilebilir ve her iki dünyanın da en iyisinin keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda can yeleği olan bu can yeleği hafiftir ve nefes alabilirliği yüksektir.Aynı zamanda çevre dostu malzemeler kullanır, ancak asıl keyif arkadadır.Bu yelek yanınızda taşınabilir ve birden fazla menteşeye sahiptir.Yeleği giydikten sonra aktivitelerinizi genişletebilir Kapsam, güvenli ve emniyetli iki gizli emniyet kemeri ile donatılmıştır, ancak aynı zamanda gemideki en konforlu seçeneklerden biridir.

 

Özellikleri:

1. Yüksek görünürlüklü floresan turuncu ceket, gelişmiş görünürlük için yansıtıcı panellere sahiptir
%2,100 polyester kabuk, birinci sınıf yumuşak köpük yüzdürme malzemesiyle kaplanmıştır
3. 1 inçlik naylon kemer, ceket giyen kişinin çevresini sarar ve klipsle kapanır;D-Ring, kemeri doğru oturması için ayarlar
4.Yetişkin boy ceket, 90 pounddan daha ağır bir birey için tasarlanmıştır.

 

Pürüzsüz Hafif PFD Can Yeleği Güvenlik Düdüğü Donanımlı Göz Alıcı 0Pürüzsüz Hafif PFD Can Yeleği Güvenlik Düdüğü Donanımlı Göz Alıcı 1

Pürüzsüz Hafif PFD Can Yeleği Güvenlik Düdüğü Donanımlı Göz Alıcı 2

 

SOLIDFLOAT bensu sporları ve su koruma ürünleri profesyonel üreticisi.Müşterilerimize OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Hizmet ilke ve değerlerimiz "Sizin Fikriniz - Bizim Sürecimiz - Sizin Ürünlerinizdir".

 

Ürün yelpazemiz şunları içerir:

Rekreasyon: Havuzda Yüzen Sandalye, Havuzda Yüzer, Havuzda Yüzer Fasulye Torbası/Yatak, Havuz Eriştesi, NeckDoodle, Eyer Şamandırası, Havuz Soğutucu, Bahçe Dizlik, vb.

Tıbbi Kurtarma: Kurtarma Tüpü, Kafa İmmobilizeri, vb.

Koruyucu Ekipman: Can Yeleği/Yelek, PFD, İş Yeleği, vb.

Dövüş Sanatları: Baş Teçhizatı, El Teçhizatı, Tekmelik, Tekme Koruması, Uygulama Eğitimi, Tekme Kalkanı, Önkol Kalkanı, Mini Hedef, Uygulama Eğitimi, vb.

 

Sektörümüzdeki lider konumumuzu sürdürmek için ileri üretim hatları ve teknolojileri ithal ederek üretim ölçeğimizi genişlettik.

Mükemmel tasarımcılar, deneyimli teknisyenler ve birlikte çalışan sıkı denetçiler ile müşterilerimize her zaman yeni ve birinci sınıf ürünler sunabiliyoruz.

 

Müşterilerimiz dünyaca ünlü markaları veya yerel etkileyici markaları içerir, müşterilerimizle uzun vadeli bir kazan-kazan ilişkisi kurmak istiyoruz.

 

Her zaman müşteri tabanlarımızı genişletmek için sabırsızlanıyoruz.

Herhangi bir soruşturma veya soru, detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Ürün kalitesi, yenilik ve değer, itici güçlerimiz olmaya devam ediyor.

 

Dünya çapındaki müşteri tabanımız, kategori trendleri hakkında bize kapsamlı bilgi ve değerli bilgiler sağlayarak etkin ürün çeşitleriyle sonuçlanır.

 

Ürün gruplarımız arasında Havuz Şamandırası, Havuz Eriştesi, Su Paspası, Cankurtaran, Baş Hareketsizleştirici vb. Bulunmaktadır. Çin Hunan Eyaletinin güneyinde bulunan tesisimiz, hem Spor hem de Koruyucu Donanım için geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler üretir, monte eder ve dağıtır.

Pürüzsüz Hafif PFD Can Yeleği Güvenlik Düdüğü Donanımlı Göz Alıcı 3

İletişim bilgileri
sales

Telefon numarası : +8613533291856