products

USCG Tip 1 Kompakt PFD Can Yeleği Polipropilen Kemer Flotasyon Köpüğü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: SolidFloat
Sertifika: CE
Model numarası: RL03
Min sipariş miktarı: Pazarlık edilebilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton Paket
Teslim süresi: Genellikle 15-20 gün veya siparişinize bağlı olarak.
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Ayda 10000 takım üretebilir
Detay Bilgi
Malzeme: Naylon, Köpük Renk: Özel boyut
Sertifika: CE Başvuru: su botu aktiviteleri
Vurgulamak:

can simidi

,

deniz can yeleği


Ürün Açıklaması

 

USCG Tip 1 Kompakt PFD Can Yeleği Polipropilen Kemer Flotasyon Köpüğü

 

Kurtarma ve kurtarma su sporları profesyonel can yelekleri: Yeni tasarlanan kurtarma can yeleklerimiz son derece zorlu koşullarda kullanılabilir.Nihai can yelekleri, sektördeki uzmanlar tarafından tasarlanır ve aşırı kurtarma ve acil durumlarda profesyoneller için uygundur. Can yeleklerinin can yeleklerinin acil uygulaması çok önemlidir, bu nedenle kendimize uygun can yeleklerinin kalitesini dikkatlice seçmeliyiz.

 

Özellikleri:

1. Yardım düdüğü: Boyun çizgisi, acil bir durumda çağrılabilen ve can yeleğinin uygulanabilirliğini büyük ölçüde artıran bir hayatta kalma düdüğü ile donatılmıştır.
2. Her biri yüksek yüzdürme ve nem direnci ile standart kalınlaştırılmış köpük kombinasyonuna uygundur ve can yeleği parametrelerinin yüzdürme standardına sıkı sıkıya göre tasarlanmıştır.
3. Yansıtıcı levha tasarımı: Yetersiz ışık veya gece olması durumunda, ışık levhası, kurtarıcıların konumu belirlemesi için uygun olan yansıtıcı bir etkiye sahiptir.

 

USCG Tip 1 Kompakt PFD Can Yeleği Polipropilen Kemer Flotasyon Köpüğü 0
USCG Tip 1 Kompakt PFD Can Yeleği Polipropilen Kemer Flotasyon Köpüğü 1

 

SOLIDFLOAT bensu sporları ve su koruma ürünleri profesyonel üreticisi.Müşterilerimize OEM ve ODM hizmetleri sunuyoruz.Hizmet ilke ve değerlerimiz "Sizin Fikriniz - Bizim Sürecimiz - Sizin Ürünlerinizdir".

 

Ürün yelpazemiz şunları içerir:

Rekreasyon: Havuzda Yüzen Sandalye, Havuzda Yüzer, Havuzda Yüzer Fasulye Torbası/Yatak, Havuz Eriştesi, NeckDoodle, Eyer Şamandırası, Havuz Soğutucu, Bahçe Dizlik, vb.

Tıbbi Kurtarma: Kurtarma Tüpü, Kafa İmmobilizeri, vb.

Koruyucu Ekipman: Can Yeleği/Yelek, PFD, İş Yeleği, vb.

Dövüş Sanatları: Baş Teçhizatı, El Teçhizatı, Tekmelik, Tekme Koruması, Uygulama Eğitimi, Tekme Kalkanı, Önkol Kalkanı, Mini Hedef, Uygulama Eğitimi, vb.

 

Sektörümüzdeki lider konumumuzu sürdürmek için ileri üretim hatları ve teknolojileri ithal ederek üretim ölçeğimizi genişlettik.

Mükemmel tasarımcılar, deneyimli teknisyenler ve birlikte çalışan sıkı denetçiler ile müşterilerimize her zaman yeni ve birinci sınıf ürünler sunabiliyoruz.

 

Müşterilerimiz dünyaca ünlü markaları veya yerel etkileyici markaları içerir, müşterilerimizle uzun vadeli bir kazan-kazan ilişkisi kurmak istiyoruz.

 

Her zaman müşteri tabanlarımızı genişletmek için sabırsızlanıyoruz.

Herhangi bir soruşturma veya soru, detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Ürün kalitesi, yenilik ve değer, itici güçlerimiz olmaya devam ediyor.

 

Dünya çapındaki müşteri tabanımız, kategori trendleri hakkında bize kapsamlı bilgi ve değerli bilgiler sağlayarak etkin ürün çeşitleriyle sonuçlanır.

 

Ürün gruplarımız arasında Havuz Şamandırası, Havuz Eriştesi, Su Paspası, Cankurtaran, Baş Hareketsizleştirici vb. Bulunmaktadır. Çin Hunan Eyaletinin güneyinde bulunan tesisimiz, hem Spor hem de Koruyucu Donanım için geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler üretir, monte eder ve dağıtır.

USCG Tip 1 Kompakt PFD Can Yeleği Polipropilen Kemer Flotasyon Köpüğü 2

İletişim bilgileri
sales

Telefon numarası : +8613533291856